V současnosti má firma 50-60 zaměstnanců, kteří jsou odborníky ve své profesi. Všichni mají dlouholetou praxi v oboru nástrojařství a leštění mnohonásobných dvoukomponentních forem.

Kvalifikace

Firma Šlechta a. s., klade důraz na dovednosti a kvalifikaci svých pracovníků – zaměstnáváme pouze odborníky ve svém oboru. V současnosti má firma 50-60 zaměstnanců, všichni s dlouholetou praxí v nástrojařství, leštění mnohonásobných dvoukomponentních forem i v oboru automobilového průmyslu (výroba reflektorů, nárazníků apod.).

Školení

Naši zaměstnanci si průběžně rozšiřují kvalifikaci a získávají další dovednosti v rámci nejrůznějších školení. Držíme krok nejen s konkurencí, ale zejména s dnešními nejmodernějšími technologiemi.

Certifikace

Naše firma zavedla systém managementu jakosti a získala certifikát podle  ČSN EN ISO 9001:2009, kterou každoročně úspěšně obhajujeme.

Volná místa:

SVÁŘEČ

LEŠTIČ

Do našeho týmu odborníků hledáme nového člena na níže uvedenou pozici:

SVÁŘEČ

Náplň práce:

  • Svařování metodou TIG, LASER
  • Provádění svářečských prací dle schválené technologie
  • Vyjadřuje se k požadavkům zákazníka na svařování
  • Stanovuje technologii svařování v konkrétním případě

Požadujeme:

  • Prokazatelná praxe v obdobné pozici
  • Znalost výkresové dokumentace
  • Samostatnost a spolehlivost
  • SOU/SŠ vzdělání technického směru (svářeč)
  • Odpovědnost k termínům, postupům, k zákazníkovi
  • Ochotu cestovat k zákazníkovi, i do zahraničí
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Pozitivní poměr k prováděné práci a loajalitu k firmě
  • Flexibilitu a ochotu se dále zdokonalovat v oboru
  • Schopnost jemné práce, zručnost, spolehlivost, důvěra
  • Trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • Zaměstnání na HPP
  • Zázemí zavedené společnosti, jež je na špičce ve svém oboru
  • Možnost samostatného rozhodování a organizování práce
  • Příležitost osobního růstu při kontaktech se zákazníky, s partnery, s odborníky z oboru
  • Nástupní měsíční mzda 21.400 Kč – 32.000,- Kč
  • Každoroční valorizace mzdy nebo její růst na základě dosahovaných výsledků
  • 13. plat
  • Dovolená navíc
  • Benefity – příspěvek na penz. pojištění, na stravování, jízdné, odměny za výjezdy, výhodný tel. tarif, team building, vánoční večírek, stolní fotbálek a automat na kávu ve firmě)

Zájemci zasílejte svůj životopis na e-mail: podatelna@slechta.com
paní Schimková, tel. 724 520 885 ,
www.slechta.com, Šlechta a.s., Otín 418, J. Hradec 377 01

Jste šikovný, trpělivý, modelářství nebo jemná mechanika je Vaším koníčkem?

Nabízíme Vám skvělou příležitost!

Společnost na špici ve svém oboru zabývající se leštěním a servisem forem hledá kandidáty na pozici:

Leštič

  • Leštění forem na vstřikování plastů

Požadujeme:

  • Vzdělání – minimálně ukončené SOU- strojírenský obor
  • Znalost NJ nebo AJ

Nabízíme :

  • Samostatná práce převážně v sedě v čistém prostředí
  • Nadstandardní finanční ohodnocení a 13.plat
  • Jednosměnný provoz
  • Benefity- příspěvek na penz. pojištění, jízdné, na stravování, odměny za výjezdy, výhodný tel. tarif, letní team building, vánoční večírek, stolní fotbálek a automat na kávu ve firmě
  • 10.000,- Kč odměna, když přivedete nového spolehlivého člena tea