V současnosti má firma 50-60 zaměstnanců, kteří jsou odborníky ve své profesi. Všichni mají dlouholetou praxi v oboru nástrojařství a leštění mnohonásobných dvoukomponentních forem.

Kvalifikace

Firma Šlechta a. s., klade důraz na dovednosti a kvalifikaci svých pracovníků – zaměstnáváme pouze odborníky ve svém oboru. V současnosti má firma 50-60 zaměstnanců, všichni s dlouholetou praxí v nástrojařství, leštění mnohonásobných dvoukomponentních forem i v oboru automobilového průmyslu (výroba reflektorů, nárazníků apod.).

Školení

Naši zaměstnanci si průběžně rozšiřují kvalifikaci a získávají další dovednosti v rámci nejrůznějších školení. Držíme krok nejen s konkurencí, ale zejména s dnešními nejmodernějšími technologiemi.

Certifikace

Naše firma zavedla systém managementu jakosti a získala certifikát podle  ČSN EN ISO 9001:2009, kterou každoročně úspěšně obhajujeme.

Společnost na špici ve svém oboru zabývající se leštěním a servisem forem hledá kandidáty na pozici:

L E Š T I Č

(nástup dle dohody)

Náplň práce:

  • Leštění forem na vstřikování plastů, jejich částí, dílů a komponentů

Požadujeme:

  • Vzdělání – minimálně ukončené SOU technického směru- výhodou
  • Ochotu cestovat k zákazníkovi, i do zahraničí- ŘP sk.B
  • Flexibilitu
  • Chuť se dále zdokonalovat v oboru
  • Schopnost jemné práce, zručnost, spolehlivost, důvěra

 Nabízíme :

  • Samostatná práce převážně v sedě v čistém prostředí
  • Roční odměny a odměny za výjezdy k zákazníkům
  • Odměny za doporučení nového zaměstnance- 10.000,- Kč
  • Dovolená navíc, penzijní připojištění, zaměstnanecké půjčky
  • Výhodné zaměstnanecké tarify
  • Program benefit- cafeterie- benefity i pro vaši rodinu
  • Herní stůl- fotbálek- ve firmě
  • 2x ročně společná akce (vánoční večírek a letní sportování)

Šlechta a.s., Otín 418, J. Hradec 377 01; www.slechta.com; podatelna@slechta.com