V současnosti má firma 50-60 zaměstnanců, kteří jsou odborníky ve své profesi. Všichni mají dlouholetou praxi v oboru nástrojařství a leštění mnohonásobných dvoukomponentních forem.

Kvalifikace

Firma Šlechta a. s., klade důraz na dovednosti a kvalifikaci svých pracovníků – zaměstnáváme pouze odborníky ve svém oboru. V současnosti má firma 50-60 zaměstnanců, všichni s dlouholetou praxí v nástrojařství, leštění mnohonásobných dvoukomponentních forem i v oboru automobilového průmyslu (výroba reflektorů, nárazníků apod.).

Školení

Naši zaměstnanci si průběžně rozšiřují kvalifikaci a získávají další dovednosti v rámci nejrůznějších školení. Držíme krok nejen s konkurencí, ale zejména s dnešními nejmodernějšími technologiemi.

Certifikace

Naše firma zavedla systém managementu jakosti a získala certifikát podle  ČSN EN ISO 9001:2009, kterou každoročně úspěšně obhajujeme.

Volná místa:  Business Development Manager

                       Leštič

Business Development Manager

Progresívní firma poskytující svým zákazníkům odborné služby v oboru nástrojářství a dokončovacích prací hledá kolegu, který umí uplatnit své obchodní dovednosti, zkušenosti a kreativitu při vyhledávání zákazníků. Hledáme aktivního, dynamického člověka se zkušenostmi a kontakty v oboru.

Za Vámi bude stát technicky kvalifikovaný tým, který podpoří Vaše obchodní aktivity.

Náplní práce bude:

Rozvoj a aktivní vyhledávání obchodních příležitostí

Presentace portfolia specifických služeb
Získání zákazníků z různých oborů
Předkládání návrhů obchodních možností a příležitostí
Plnění obratových cílů

Správa obchodních případů až po předání projektovému týmu
Reporting

Požadavky:

SŠ/VŠ
Umět se prodat a umět prodat kompetence firmy
Dovednost třídit a využívat získané informace z trhu k rozvíjení dalších obchodních aktivit
Technické myšlení a jakékoliv znalosti z oblasti plastů či kovů; nástrojářství může být výhodou
Pozitivní myšlení a umět si poradit
Ochota a spolehlivost

Angličtina nebo němčina na základní úrovní může být výhodou

Trestní bezúhonnost

Nabízíme:

Možnost velmi dobrého výdělku
Flexibilní pracovní dobu
Uplatnění kreativity a samostatnosti rozhodování pro dosažení cíle
13. plat
Služební vozidlo s možností využití i pro soukromé účely ( po zapracování)
Cestování, možnosti poznat různý průmysl a zajímavé lidi
Řadu skutečných zaměstnaneckých výhod (benefitní karty, dovolenou navíc,
příspěvek na stravování, firemní akce apod.)

Leštič

Náplň práce:

  • Leštění forem na vstřikování plastů

Požadujeme:

  • Vzdělání – minimálně ukončené SOU technického směru- výhodou
  • Ochotu cestovat k zákazníkovi, i do zahraničí- ŘP sk.B
  • Flexibilitu a ochotu se dále zdokonalovat v oboru
  • Schopnost jemné práce, zručnost, spolehlivost, důvěra

Nabízíme :

  • Samostatná práce převážně v sedě v čistém prostředí
  • Roční odměny a odměny za výjezdy k zákazníkům
  • Odměny za doporučení nového zaměstnance- 10.000,- Kč
  • Dovolená navíc, penzijní připojištění, zaměstnanecké půjčky
  • Výhodné zaměstnanecké tarify
  • Program benefit- cafeterie- benefity i pro vaši rodinu
  • Herní stůl- fotbálek- ve firmě
  • 2x ročně společná akce (vánoční večírek a letní sportování)

Šlechta a.s., Otín 418, J. Hradec 377 01; www.slechta.com; podatelna@slechta.com ;