V súčasnosti má firma 50-60 zamestnancov, ktorí sú odborníkmi vo svojej profesii. Všetci majú dlhoročnú prax v odbore nástrojárstva a leštenia mnohonásobných dvojkomponentných foriem.

Kvalifikácia

Firma Šlechta a.s., kladie dôraz na schopnosti a kvalifikáciu svojich pracovníkov – zamestnávame len odborníkov vo svojom odbore. V súčasnosti má firma 50-60 zamestnancov, všetkých s dlhoročnou praxou v nástrojárstve, leštení mnohonásobných foriem aj v odbore automobilového priemyslu (výroba reflektorov, nárazníkov a pod.).

Školenia

Naši zamestnanci si priebežne rozširujú kvalifikácie a získavajú ďalšie zručnosti v rámci najrôznejších školení. Držíme krok nielen s konkurenciou, ale najmä s dnešnými najmodernejšími technológiami.

Certifikácia

Naša firma zaviedla systém manažmentu kvality a získala certifikát podľa normy ČSN EN ISO 9001:2009, ktorú každoročne úspešne obhajujeme.

Ste šikovný, trpezlivý a modelárstvo či jemná mechanika je Vaším koníčkom?

Chcete cestovať, byť samostatný a mať pružnú pracovnú dobu?

Máme pre Vás skvelú príležitosť!

Spoločnosť na špičke vo svojom obore zaoberajúca sa leštením a servisom foriem

hľadá v Nitre kandidátov na pozíciu:

LEŠTIČ

Predpokladaný nástup podľa dohody

Náplň práce:
Leštenie foriem na vstrekovanie plastov
Riadiť sa stanovenými technologickými postupmi

Ponúkame Vám:

  • Nadštandardné finančné ohodnotenie
  • Ticket Restaurant karta
  • Samostatná práca prevažne v sede v čistom prostredí
  • Jednozmenná prevádzka
  • Individuálny prístup
  • Ročné bonusy

Požadujeme:

  • Zručnosť, precíznosť a zmysel pre detail
  • Spoľahlivosť a flexibilitu
  • Základnú orientáciu v technickej dokumentácii
  • Vodičský preukaz skupiny B

Záujemcovia, osobne sa dostavte na adresu firmy vyplniť si „Žiadosť o zamestnanie“ v čase od 8.00-14.00 hod