V súčasnosti má firma 50-60 zamestnancov, ktorí sú odborníkmi vo svojej profesii. Všetci majú dlhoročnú prax v odbore nástrojárstva a leštenia mnohonásobných dvojkomponentných foriem.

Kvalifikácia

Firma Šlechta a.s., kladie dôraz na schopnosti a kvalifikáciu svojich pracovníkov – zamestnávame len odborníkov vo svojom odbore. V súčasnosti má firma 50-60 zamestnancov, všetkých s dlhoročnou praxou v nástrojárstve, leštení mnohonásobných foriem aj v odbore automobilového priemyslu (výroba reflektorov, nárazníkov a pod.).

Školenia

Naši zamestnanci si priebežne rozširujú kvalifikácie a získavajú ďalšie zručnosti v rámci najrôznejších školení. Držíme krok nielen s konkurenciou, ale najmä s dnešnými najmodernejšími technológiami.

Certifikácia

Naša firma zaviedla systém manažmentu kvality a získala certifikát podľa normy ČSN EN ISO 9001:2009, ktorú každoročne úspešne obhajujeme.

Do nášho tímu odborníkov hľadáme nového člena na nižšie uvedenú pozíciu:

LEŠTIČ

Predpokladaný nástup podľa dohody

Náplň práce:
Leštenie foriem na vstrekovanie plastov
Riadiť sa stanovenými technologickými postupmi

Požadujeme:
Vzdelanie – minimálne ukončené SOU
Manuálnu zručnosť, precíznosť, spoľahlivosť, zmysel pre detail (modelár)
Vodičský preukaz sk. B

Ponúkame:
Zamestnanie na HPP
Zázemie zavedenej spoločnosti, ktorá je na špičke vo svojom odbore
Prácu predovšetkým v sede v novom čistom prostredí
Profesijné školenie
Nástupný plat 17 430 Kč, po zapracovaní mzda až 35 000 Kč
Každoročná valorizácia mzdy alebo jej rast na základe dosahovaných výsledkov
13. plat
23 dní dovolenky
Radu zamestnaneckých výhod (benefity, firemné jazykové kurzy, príspevky na poistenie, na stravovanie, firemné akcie atd.)

Záujemcovia, osobne sa dostavte na adresu firmy vyplniť si „Žiadosť o zamestnanie“ v čase od 8.00-14.00 hod