Gravírování

Laserové gravírování

Gravírování laserem nahrazuje ruční rytí klasickými nástroji a erodováním.

Jaký je rozdíl mezi klasickým rytím a laserovou technikou?

Laserové gravírování se vyznačuje především dokonalou přesností a nebývalou rychlostí. Tyto vlastnosti laseru nám umožňují vytvořit bezchybný výrobek za zlomek času.

Gravírování laserem nachází významné uplatnění u měděných a grafitových elektrod, dále se velmi hodí pro vyhazovače, razníky a formy pro vstřikování plastových materiálů.

Technologie gravírování

Gravírovací laser

Při práci využíváme dva kvalitní vláknové lasery, se kterými vytvoříme jak popis, tak i samo laserové gravírování zadaného vzoru a motivu. Našimi lasery lze gravírovat 2D i 3D motivy. Gravírujeme pole až do velikosti 250 x 400 mm. V součinnosti s laserovým navařováním nabízíme i opravu stávajícího popisu.

Mobilní jednotka

Jeden z našich laserových přístrojů je mobilní, můžeme tedy gravírovat i hůře přístupná místa a rozměrné formy, a to přímo u zákazníka.

Poskytujeme gravírování


datových polí
tiskařských štočků
štítků na formy
do plastu
razníků (nutnost dodržet ostré kontury)
upomínkových předmětů
fotografií na leštěný plech

Gravírování datových polí

Jsme specialisté na gravírování tzv. datových polích. Dle požadavků zákazníka dokážeme gravírovat takřka neomezené struktury informací. Od jednoduchých textových prvků nebo grafických elementů až po složité kombinace s dynamickými informacemi. Samozřejmostí je také gravírování datových polí s proměnou hodnotou a to jak v podobě číselné hodnoty tak i prostorové QR matice.

Malé série a drobné zakázky

Máme řešení a technologii pro malé a jednorázové zakázky. Na našem gravírovacím laseru rádi zhotovíme jak reklamní a upomínkové předměty tak i nejrůznější materiály určené nejen pro propagační účely. Pro sportovní kluby pravidelně připravujeme laserové gravírování sportovních pohárů a trofejí.

Kontaktujte nás
Čeština