Laserové navařování

Navařování laserem

Naše technologie navařování

Navařování laserem

Pro laserové navařování využíváme nejmodernější metodu, která je v současnosti na trhu dostupná. Dosahujeme tak skvělých výsledků i u velmi drobných, jemných tvarů.

Touto metodou lze provádět spolehlivé opravy a údržbu strojů či nástrojů.

Výhody laserového navařování

Střižné, razicí, lisovací a jiné nástroje se v závislosti na frekvenci používání rychle opotřebovávají. Pomocí laserového navařování je lze s maximální přesností opravit a udržovat nadále v dobrém technickém stavu.

  • Nedochází k poškození nebo tepelnému ovlivnění okolních struktur.
  • Laser působí pouze tam, kde je to žádoucí.

Mobilní navařování

Disponujeme nejmodernější technologií navařování, která umožňuje provádět opravu nebo servis forem přímo o zákazníka. Minimalizuje se tak nejen odstávka/prodleva způsobená dopravou formy, ale i mnohdy velmi komplikovaná mobilní přeprava v případě těžkých nebo nadrozměrných forem.

TIG navařování

Navařování metodou TIG patří v současné době k nejefektivnějším metodám navařování s ohledem na objem a kvalitu. Veškeré procesy provádíme v maximální možné kvalitě. Je tak zaručena vysoká odolnost, minimum použití externího materiálu, dlouhá životnost.

Další možnosti navařování

Využijte zkušenosti a profesionalitu našich lidí. O vaši zakázku se postaráme rychle a přesně. Jsme připraveni poskytovat kompletní technologický servis:

  • služby spojené s mobilním navařováním, a to u dílů bez ohledu na hmotnost
  • laserové vyvařování
  • ruční dopracování do původního tvaru

Dle vašich požadavků jsme schopni pracovat v třísměnném provozu a docílit zvýšení kapacity až na 48 hodin za den.

Kontaktujte nás
Čeština